Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2024 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30          
  Toukokuu 2024  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18     1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31    
  Kesäkuu 2024  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22           1 2
23 3 4 5 6 7 8 9
24 10 11 12 13 14 15 16
25 17 18 19 20 21 22 23
26 24 25 26 27 28 29 30
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy WA
ma 08.04.seuraMetsä Group SeurakisatHelsinki07.04.
-
ke 10.04.pkKLL:n Pohjanmaan alakoulujen hallimestaruuskilpailutKuortane05.04.
-
to 11.04.pkSeuraottelu HIFK-Jyry-Tarmo 8. osakilpailuHelsinki10.04.
-
pe 12.04.halliRuonalan hallimoniottelu, T/P9, 11, 13 ja 15Kotka08.04.
-
la 13.04.SMSM-maantiejuoksutLahti05.04.
B
la 13.04.pkSAUL SM-maantiejuoksuLahti05.04.
-
la 13.04.pkLahtijuoksu - avoin 10 kmLahti05.04.
-
su 14.04.maantieHelsinki Spring Marathon HSM 2024Helsinki -
-
su 14.04.pkKarikon lenkki ja Varsyn pm-maastotTurku12.04.
-
ma 15.04.seuraMetsä Group SeurakisatLapinlahti14.04.
-
ke 17.04.seuraMetsä Group SeurakisatNurmijärvi -
-
ke 17.04.pmHelsyn 9-15v pm-maantiejuoksut ja katumailiVantaa14.04.
-
ke 17.04.poÅM i terränglöpningJomala -
-
to 18.04.seuraMetsä Group SeurakisatRovaniemi16.04.
-
to 18.04.seuraMetsä Group SeurakisatPori17.04.
-
to 18.04.seuraMetsä Group SeurakisatHamina -
-
pe 19.04.seuraMetsä Group SeurakisatKankaanpää -
-
pe 19.04.seuraMetsä Group SeurakisatJanakkala -
-
la 20.04.seuraMetsä-SeurakisatLeppävirta -
-
la 20.04.pmpm-tiejuoksutIlmajoki19.04.
-
la 20.04.pkAvoin nuorten pm-maantiejuoksuImatra16.04.
-
la 20.04.pkVuoksenlenkki, Avoin Pm-maantiejuoksuImatra16.04.
-
la 20.04.pkLoVe HallikisatLohtaja18.04.
-
su 21.04.pk51. Kivistön lenkkiMynämäki16.04.
-
su 21.04.maantieToijala HölkkäAkaa, Toijala18.04.
-
ti 23.04.seuraMetsä Group SeurakisatPori22.04.
-
to 25.04.pkItä-Vantaan maastot 1/3Vantaa25.04.
-
to 25.04.pk76. Kuvansin HalkijuoksuJoroinen23.04.
-
pe 26.04.akKeihäskarnevaalileirin hallikisaLahti24.04.
-
pe 26.04.seuraMetsä Group SeurakisatJanakkala -
-
pe 26.04.maantieAurajoen YöjuoksuTurku -
-
la 27.04.pmNorrvalla Cross Country Run / SFI-M i terränglöp / Terräng-DM (avoimet pm-kisat)Vöyri23.04.
-
la 27.04.amAluemestaruusmaastot, Eteläinen alueKotka23.04.
-
la 27.04.pkIin testijuoksuIi25.04.
-
la 27.04.pkNouste moukariNousiainen24.04.
-
la 27.04.pkKymenlaakson pm-maastot P/T9-13vKotka22.04.
-
la 27.04.seuraMetsä Group SeurakisatTuusula, Hyrylä25.04.
-
la 27.04.pkUllava Running Day - Norpan kymppi ja vitonenKokkola/ Ullava25.04.
-
la 27.04.pkPentin PinkaisuVaajakoski / Jyväskylä -
-
la 27.04.pkTalvisarjaRovaniemi24.04.
-
la 27.04.pkKarttulan katujuoksuKarttula23.04.
-
su 28.04.pk50. Paimio-juoksuPaimio25.04.
-
su 28.04.halli1. Häckruset halltävlingKorsholm23.04.
-
ma 29.04.pmSisulisä pm-maastotUusikaupunki24.04.
-
ma 29.04.pkSpring Cup terräng - maastotRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa27.04.
-
ma 29.04.seuraMetsä Group SeurakisatJämsä -
-
ti 30.04.pkMuhos-juoksuMuhos -
-
ke 01.05.akLohjan Heitto Cup 2024 2.osa, kiekkoLohja29.04.
-
ke 01.05.seuraMetsä Group SeurakisatJanakkala -
-
ke 01.05.pk48. Vappuhölkkä Lohijärvi/ Ylitornio27.04.
-
ke 01.05.pkOriveden Ponnistuksen KuulakisaOrivesi28.04.
-
ke 01.05.pkFinprofile-kisatkisatIitti30.04.
-
ke 01.05.seuraMetsä-SeurakisatValkeala -
-
to 02.05.pmHelsyn pm-maastot Vantaa29.04.
-
to 02.05.pkVakka-Suomen maasto- ja sukkulaviestitMasku29.04.
-
pe 03.05.seuraMetsä Group SeurakisatPori02.05.
-
la 04.05.pkSuomen Aikuisurheiluliiton maastomestaruuskilpailutKotka27.04.
-
la 04.05.akTour de Hammer Tammelan osakilpailuTammela27.04.
F
la 04.05.akEspoonlahden heittokisatEspoo02.05.
F
la 04.05.pkFlying Finns nuorten maastojuoksukilpailutKotka28.04.
-
su 05.05.SMSM-MaastotKotka28.04.
B
su 05.05.akKevätkisaTurku02.05.
F
su 05.05.maantie50. Pyynikki-juoksuTampere30.04.
-
su 05.05.seuraMetsä Group SeurakisatKaarina04.05.
-
ma 06.05.seuraMetsä Group SeurakisatJämsä -
-
ma 06.05.pkVakkamaastotUusikaupunki03.05.
-
ma 06.05.pkTelkkälän lenkkiTaipalsaari06.05.
-
ti 07.05.pkItä-Vantaan maastot 2/3Vantaa07.05.
-
ti 07.05.pkFinprofile-kisatIitti06.05.
-
ti 07.05.seuraMetsä Group SeurakisatNurmijärvi -
-
ti 07.05.seuraMetsä Group SeurakisatEura -
-
to 09.05.pkPalkintokeskuksen JunnukisaTurku08.05.
-
to 09.05.pmPm-maastotUlvila07.05.
-
to 09.05.pmPohjois-Karjalan pm-maastotLiperi06.05.
-
to 09.05.akAhkeran helatorstain heitotLahti06.05.
F
to 09.05.pmHämSY:n pm-maastot ja pm-sisulisämaastotIkaalinen03.05.
-
to 09.05.pkKalliojärvi-juoksuNurmes (Valtimo)05.05.
-
to 09.05.akTour de HammerVantaa05.05.
F
to 09.05.pkSAUL Kuulakisa Vihti07.05.
-
to 09.05.pkPM-maastotLappeenranta06.05.
-
to 09.05.pmPm-maastotKauhajoki07.05.
-
to 09.05.akReilu Cup 1Lahti07.05.
F
to 09.05.pkHelatorstain heitotAlavieska07.05.
-
to 09.05.pkPorin moukaripörssin kevätkiekkoPori07.05.
-
pe 10.05.seuraMetsä-SeurakisatValkeala -
-
la 11.05.maantieHelsinki City Running DayHelsinki -
-
la 11.05.akEerikkilän ja Tammelan leirikilpailuEerikkilä ja Tammela07.05.
-
la 11.05.pkPorvoon kevätheitot - Borgå vårkast Porvoo - Borgå07.05.
-
la 11.05.pmUudyn pm-junnumaastotMäntsälä08.05.
-
la 11.05.pmPohjois-Savon pm -maastotVieremä05.05.
-
la 11.05.pkMaaninka HölkkäMaaninka09.05.
-
la 11.05.pkMajkastetKorsnäs09.05.
-
la 11.05.pkPiirikunnalisetKurikka10.05.
-
la 11.05.kansEspoo Liikkuu GamesEspoo06.05.
E
la 11.05.pkKaarinan junnukisatKaarina07.05.
-
su 12.05.pkLusikkajuoksuVantaa08.05.
-
su 12.05.pkLajipäiväkisat kiekko, keihäsTaipalsaari09.05.
-
ma 13.05.akSibbo Energi-tävling / Sipoon Energia-kisa 1Sipoo / Sibbo12.05.
F
ma 13.05.seuraMetsä Group SeurakisatJanakkala -
-
ma 13.05.pkLilla stafettkarnevalenJakobstad10.05.
-