Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta
Näytä piirin myöntämät kilpailut
Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<<
Heinäkuu 2024
>>
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
27
1
2
3
4
5
6
7
28
8
9
10
11
12
13
14
29
15
16
17
18
19
20
21
30
22
23
24
25
26
27
28
31
29
30
31
Elokuu 2024
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
31
1
2
3
4
32
5
6
7
8
9
10
11
33
12
13
14
15
16
17
18
34
19
20
21
22
23
24
25
35
26
27
28
29
30
31
Syyskuu 2024
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
35
1
36
2
3
4
5
6
7
8
37
9
10
11
12
13
14
15
38
16
17
18
19
20
21
22
39
23
24
25
26
27
28
29
40
30
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä
Luokittelu
Kilpailu
Sijainti
Ilm. päättyy
WA
ti 06.08.
seuracup
Pohjola Seuracup II.osakilpailu
Oulu
04.08.
-
ti 06.08.
seuracup
Pohjola Seuracup Pohjois-Karjalan 2. osakilpailu
Outokumpu
03.08.
-
ti 06.08.
ak
Reilu Cup 4
Lahti
04.08.
F
ti 06.08.
ak
Avoin pm-moukari
Nousiainen
01.08.
F
ke 07.08.
seuracup
Pohjola Seuracup HämSY:n I - divisioona
Urjala
05.08.
-
ke 07.08.
po
Ungdomsserien omgång 3
Mariehamn
-
-
pe-su 09.-11.08.
SM
SM-kilpailut M/N 16-17
Savonlinna
01.08.
F
la 10.08.
am
Aluemestaruuskilpailut T/P 13
Sastamala
07.08.
-
ma 12.08.
seuracup
Pohjola Seuracup II
Saarijärvi
-
-
ma 12.08.
ak
Moukarin- ja painonheittokilpailut
Helsinki
-
F
ma 12.08.
seuracup
Seuracup 2, ykköslohko 9v lajit
Raisio
-
-
ma 12.08.
seuracup
Seuracup 2, ykköslohko
Raisio
08.08.
-
ma 12.08.
seuracup
Seuracup II, Pohjoislohko
Laitila
08.08.
-
ma 12.08.
seuracup
Seuracup II, Pohjoislohko 9-sarjat
Laitila
08.08.
-
ti 13.08.
seuracup
Pohjola Seuracup piirikisa 2
Espoo
09.08.
-
ti 13.08.
seuracup
Etelä-Savon Seuracupin II osa
Mikkeli / Ristiina
11.08.
-
ti 13.08.
seuracup
Seuracup 2. osakilpailu Uudy
Riihimäki
11.08.
-
ti 13.08.
seuracup
Seuracup II osakilpailu, Pohjois-Saavo
Iisalmi
08.08.
-
ti 13.08.
seuracup
Pohjola Seuracup 2. osakilpailu
ALAVUS
11.08.
-
ti 13.08.
seuracup
Pohjola Seuracup piirikisa II
Kankaanpää
10.08.
-
ti 13.08.
seuracup
Föreningscupen del 2
VASA
-
-
ti 13.08.
seuracup
NÅID Föreningscup 2 / NÅID Seuracup 2
Raseborg/Karis - Raasepori/Karjaa
10.08.
-
ke 14.08.
ak
Uusimaa GP - 4. osakilpailu
Nurmijärvi
11.08.
F
ke 14.08.
ak
Harju Cup 3
Jyväskylä
11.08.
F
pe-la 16.-17.08.
maantie
Paavo Nurmi Marathon
Turku
-
-
la 17.08.
GP
Motonet GP Oulu
Oulu
09.08.
D
su 18.08.
ak
Tour de Hammer Oulu
Oulu
13.08.
-
su 18.08.
ak
Vuosaari Games
Helsinki
16.08.
-
ti 20.08.
ak
Hyvän Tuulen Kisat 2
Helsinki
17.08.
F
ti 20.08.
ak
Etelä-Pohojalaanen Timattiliiga, osakilpailu 5
Kauhava
18.08.
-
ti 20.08.
ak
Nouste kuula
Nousiainen
17.08.
F
ke 21.08.
kans
Eltsun kansalliset
Helsinki
17.08.
E
ke 21.08.
ak
Space Games 2
Seinäjoki
20.08.
-
ke 21.08.
ak
Tarmon pikajuoksuilta
Hämeenlinna
-
F
to 22.08.
ak
Elokuun kisat
Ylivieska
18.08.
-
la-su 24.-25.08.
SM
SM-moniottelut T/P14-15
Uusikaupunki
16.08.
-
la-su 24.-25.08.
SM
SM-moniottelut M/N 22-19-17
Laitila
16.08.
-
la-su 24.-25.08.
ak
Barents Summer Games
Kemi
-
F
la 24.08.
ak
Ahkeran heitto-ottelu
Lahti
21.08.
F
su 25.08.
GP
Motonet GP
Tampere
18.08.
C
ma 26.08.
ak
Moukarin- ja painonheittokilpailut
Helsinki
-
F
ti-ke 27.-28.08.
am
Aluemestaruusviestit, Eteläinen alue
Espoo
21.08.
-
la 31.08.
maantie
Ruotsi-ottelu 10
Helsinki
-
-
la 31.08.
seuracup
Seuracupin superfinaali
Hämeenlinna
28.08.
-
la 31.08.
seuracup
Pohjola Seuracupin A-sarjan finaali
Janakkala
27.08.
-
la 31.08.
seuracup
Pohjola Seuracup C-finaali
Vantaa
27.08.
-
la 31.08.
maantie
Kiiminki-maraton
Oulu
-
-
la 31.08.
seuracup
Pohjola Seuracupin B-sarjan finaali
Riihimäki
29.08.
-
ti 03.09.
ak
Ikaalisten Syyskisat
Ikaalinen
31.08.
F
ke 04.09.
po
Ungdomsserien omgång 4
Mariehamn
-
-
la 07.09.
maantie
Rauhalahti-Kuopio Maraton
Kuopio
-
-
la-su 07.-08.09.
SM
SM-viestit
Espoo
30.08.
-
© Amptech Oy 2005-2024